Vše o bazénech,
aneb odborníkem na bazény snadno a rychle

Naše tipy

 

Odolné zastřešení bazénů od Albixonu, bazénového specialisty č. 1 v ČR.

Bazény - Marimex za nízké ceny, široká nabídka a doprava zdarma.

Kvalitní bazény na každou zahradu

 Pořiďte si bazén z jedinčného vysoce odolného materiálu Abistone

Doporučujeme

Kvalitní a levné bazény a příslušenství

Prodej saun pro Vaši dokonalou relaxaci

Kvalitní a luxusní vířivky od Artesian Spas.

Zastřešení bazénů

 

Čištění a chemie

Bazén a čistota vody

Pokud chcete, aby ve vašem bazénu byla po celý rok čistá voda bez nežádoucího zabarvení či pachů, je třeba, abyste pravidelně používali bazénovou chemii. Na některé z možností komplexní péče o bazénovou vodu jsme se informovali u majitele firmy Bazény Brandejský pana Tomáše Brandejského. Představil nám prostředky pro údržbu vody, a to od základních, které bychom měli dávkovat pravidelně až po ty, které používáme při řešení problémů s bazénovou vodou a na údržbu samotného bazénu.

Detail DISKUTOVAT (2 příspěvků)

Bazénová chemie

Jak ochránit vodu v bazénu. Každý, kdo si na zahradu pořizujete bazén, se v něm logicky chce koupat co možná nejčastěji a nejdéle. To je ovšem možné jen za předpokladu, že je v něm voda neustále křišťálově čistá.
Aby taková skutečně byla, je samozřejmě nezbytné mít bazén vybavený kvalitní pískovou filtrací s odpovídajícím výkonem. Tedy takovou, která i při zapojení veškerého příslušenství (solárního ohřevu, vysavače nečistot apod.) a třeba i při mírném znečištění pískové náplně, dokáže v plné sezóně přefiltrovat celý objem bazénu i několikrát za den. Bez takové filtrace zajistit čistou vodu jednoduše nelze.

Detail DISKUTOVAT (2 příspěvků)

Bazénová chemie pro zimní čas

Letní radovánky v bazénu jsou pro tento rok nenávratně pryč a nastává každoroční podzimní otázka: co s ní? Přesněji řečeno, co s vodou v bazénu v době, kdy její hladinu nejspíše pokryje ledový krunýř?

Detail DISKUTOVAT (2 příspěvků)

Úprava bazénové vody ozonem

Ozon je mimo jiné nejsilnějším oxidační činidlem, které lze využívat v běžné praxi. Jako účinná dezinfekce při výrobě pitné vody je nenahraditelný, je využíván i k ošetřování vody v bazénech. Výrobou, prodejem a servisem ozonových zařízení se zabývá společnost Lifetech.

Detail DISKUTOVAT (6 příspěvků)

Písková filtrace a bazénové plachty

Bazén udrží čistý jen písková filtrace

Detail DISKUTOVAT (1 příspěvků)

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x