Vše o bazénech,
aneb odborníkem na bazény snadno a rychle

Naše tipy

 

Odolné zastřešení bazénů od Albixonu, bazénového specialisty č. 1 v ČR.

Bazény - Marimex za nízké ceny, široká nabídka a doprava zdarma.

Kvalitní bazény na každou zahradu

 Pořiďte si bazén z jedinčného vysoce odolného materiálu Abistone

Doporučujeme

Kvalitní a levné bazény a příslušenství

Prodej saun pro Vaši dokonalou relaxaci

Kvalitní a luxusní vířivky od Artesian Spas.

Zastřešení bazénů

 

Vířivky a sauny

Domácí vodní masáž

Nejen v horkých letních dnech oceníte dobře vybavenou koupelnu. Jako jediná místnost jakž takž odolává okolní teplotě a navíc nabízí osvěžení v podobě chladné vody. To se hodí zejména těm, kteří bydlí ve městě a k vodě se po práci obvykle nedostanou. Nemusíte se spokojit jen s obyčejným proudem vody – díky současné technice si již můžete dopřávat lázeňské požitky u vás doma. Ti, kteří touží po lepší postavě, se mohou oddat masáži chladnou vodou, požitkáři navolí teplejší nebo ocení domácí saunu.

Detail DISKUTOVAT (1 příspěvků)

Komfort sauny jako součást bydlení

Se vzrůstajícím zájmem o zdravý životní styl a potřeby relaxace – související s větším pracovním vytížením a životním tempem vůbec, zažívají svoji obrodu také sauny. Pravidelné sanování zlepšuje prokrvení, aktivuje metabolizmus a podporuje imunitní systém. Je ideální pro celkové pročištění a detoxikaci organismu, pomáhá při prevenci infekčních onemocnění a otužování. Prokazatelně pozitivně působí na vysoký krevní tlak a podporuje zdravý spánek.

Detail DISKUTOVAT (1 příspěvků)

Do vířivky v létě, v zimě aneb malé SPA na zahradě či balkóně jsou stále populárnější
Obliba vířivek, masážních bazénů a domácích spa v poslední době prudce roste. Představa, že se kdykoli, ať už v horkém létě či zasněžené zimě, můžeme položit do příjemně teplé vody a nechat se masírovat vodním proudem, je jistě lákavá.

Detail DISKUTOVAT (8 příspěvků)

Chcete vlastní saunu?
Péče o zdraví by měla být pro každého člověka záležitostí stojící na nejpřednějším místě žebříčku jeho priorit. Může k tomu významně přispět i vlastní sauna.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x