Vše o bazénech,
aneb odborníkem na bazény snadno a rychle

Naše tipy

 

Odolné zastřešení bazénů od Albixonu, bazénového specialisty č. 1 v ČR.

Bazény - Marimex za nízké ceny, široká nabídka a doprava zdarma.

Kvalitní bazény na každou zahradu

 Pořiďte si bazén z jedinčného vysoce odolného materiálu Abistone

Doporučujeme

Kvalitní a levné bazény a příslušenství

Prodej saun pro Vaši dokonalou relaxaci

Kvalitní a luxusní vířivky od Artesian Spas.

Zastřešení bazénů

 

Další příslušenství

Solární kruhy

16.5.2010Solární kruhy

Do ČR přichází novinka z USA, účinný solární ohřev vody v bazénu, který pracuje bez spotřeby elektrické energie. Nebude Vám nic překážet na zahradě, nemusíte nic montovat na střechu domu. Solární panel jednoduše vytvoříte přímo z Vašeho bazénu.

Detail DISKUTOVAT (2 příspěvků)

Vybavení a doplňky nejen pro venkovní bazén

Jestli máte doma bazén, ať už venkovní nebo vnitřní, a přemýšlíte nad jeho doladěním pro zvýšení vašeho pohodlí, máme pro Vás tipy a rady, čím vším ho můžete vybavit. Bazénové doplňky přitom nepředstavují žádný zbytečný přepych, mnohé z nich jsou důležitými součástmi každého bazénu.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Solární panely a ohřev bazénů
Bazén je v první řadě prospěšná investice do vlastního zdraví. Člověk si udržuje dobrou náladu, odpočine si. Problém je v tom, že sluneční paprsky většinou neohřejí vodu natolik, aby nebyla nepříjemně studená. Přirozený ohřev slunečními paprsky je totiž dostačující pouze dva až tři týdny za celé letní období...

 

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Máte malé dítě a bazén? Zabezpečte ho!

Bazén na zahradě je nejen místem zábavy, uvolnění a pohody, ale především pro rodiny s malými dětmi i zdrojem obav z náhodného pádu s možnými tragickými následky. Stačí jen mžik, a neštěstí je na světě. Spoléhat se tedy jen na sebe, že dítě určitě ohlídáme, není zrovna rozumné.

Detail DISKUTOVAT (7 příspěvků)

Efektivní a úsporná osvětlení bazénů
Společnost Helious Group představila technicky velmi zdařilá svítidla do bazénů. Jako světelný zdroj jsou použity moderní a velmi úsporné zdroje LED.

Jedním z konkrétně představených typů bylo také svítidlo, které je konstrukčně navrženo jako rozměrově a napěťově zcela shodná náhrada bazénových halogenových žárovek PAR56 - 12V/300 W. 

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x