Vše o bazénech,
aneb odborníkem na bazény snadno a rychle

Naše tipy

 

Odolné zastřešení bazénů od Albixonu, bazénového specialisty č. 1 v ČR.

Bazény - Marimex za nízké ceny, široká nabídka a doprava zdarma.

Kvalitní bazény na každou zahradu

 Pořiďte si bazén z jedinčného vysoce odolného materiálu Abistone

Doporučujeme

Kvalitní a levné bazény a příslušenství

Prodej saun pro Vaši dokonalou relaxaci

Kvalitní a luxusní vířivky od Artesian Spas.

Zastřešení bazénů

 

Náklady na pořízení

Bazény do 150 tisíc Kč

Bazén na zahradě byl, anebo možná ještě stále je známkou vysokého nadstandardu, či přímo luxusu. Vlivem zmohutnění střední příjmové vrstvy obyvatelstva, z níž se rekrutuje většina zákazníků běžných bazénářských firem, ale vzrostla poptávka po tomto druhu zboží, rozšířila se nabídka a ceny se vzhledem k zákonitostem trhu staly podstatně přijatelnější. Stále je pochopitelně možné získat bazén za miliony, ale stejně tak je možné pořídit bazén do cca 150 000 Kč. Tato cenová hranice ve výši přibližně deseti průměrných měsíčních platů je také cenový strop do země zapuštěných bazénů, kterým se budeme v článku zabývat.

Detail DISKUTOVAT (1 příspěvků)

bazen_nadzemni_1

Bazén na zahradě je stále ještě vnímán jako svého druhu luxus či nadstandard. Míní se tím však bazény, které jsou zapuštěné v zemi a vyžadují stavební připravenost a přítomnost odborné firmy, která bazén zprovozní. Pro obyčejné ochlazení v parném létě ale postačí nadzemní bazén, jehož pořizovací ceny začínají již těsně pod hranicí tří tisíc a stačí jej koupit, jednoduše napustit vodou a pak se jít ještě případně převléknout do plavek.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Investice do soukromého bazénu

Všichni ekonomičtí poradci se shodují, že investice do bydlení se v každém případě vyplatí. Kvalitní bazén nejen zvýší cenu vašeho domu, v prvé řadě však zpříjemní váš každodenní život.

Detail DISKUTOVAT (4 příspěvků)

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x