Vše o bazénech,
aneb odborníkem na bazény snadno a rychle

Naše tipy

 

Odolné zastřešení bazénů od Albixonu, bazénového specialisty č. 1 v ČR.

Bazény - Marimex za nízké ceny, široká nabídka a doprava zdarma.

Kvalitní bazény na každou zahradu

 Pořiďte si bazén z jedinčného vysoce odolného materiálu Abistone

Doporučujeme

Kvalitní a levné bazény a příslušenství

Prodej saun pro Vaši dokonalou relaxaci

Kvalitní a luxusní vířivky od Artesian Spas.

Zastřešení bazénů

 
Vířivky a sauny

Domácí vodní masáž

Domácí vodní masáž

Nejen v horkých letních dnech oceníte dobře vybavenou koupelnu. Jako jediná místnost jakž takž odolává okolní teplotě a navíc nabízí osvěžení v podobě chladné vody. To se hodí zejména těm, kteří bydlí ve městě a k vodě se po práci obvykle nedostanou. Nemusíte se spokojit jen s obyčejným proudem vody – díky současné technice si již můžete dopřávat lázeňské požitky u vás doma. Ti, kteří touží po lepší postavě, se mohou oddat masáži chladnou vodou, požitkáři navolí teplejší nebo ocení domácí saunu.

Kromě již klasické masážní vany vás může potěšit masážní bazének. Umístit jej můžete kdekoliv v domě, na zahradě či na zahradní terase. Nabídne vám osvěžení a několik zajímavých zdravotních účinků, a to jak po psychické, tak po fyzické stránce. 

Masážní koupel je vynikající duševní relaxací. V bazénku s tryskami snáze zapomenete na problémy, jež vás během dne potrápily, což přispívá k duševní hygieně. Můžete zde také odpočívat aktivněji, například zde rozmýšlet řešení různých složitějších otázek. 

Kladný vliv masáže na tělesný stav je neoddiskutovatelný. V kombinaci s teplou vodou uvolňuje napjaté svaly, podporuje zdravý spánek a aktivuje buňky na povrchu těla. Dámy jistě potěší zpevnění pleti a jemná pomoc při modelaci těla a celulitidě. V tomto případě je však vodní masáž pouze příjemným podpůrným doplňkem, sama o sobě vám postavu nezlepší. K tomu může pomoci trochu více spíš domácí sauna. U zdravých lidí prospívá srdci a povzbuzuje látkovou výměnu, čímž napomáhá k odbourávání celulitidy.

 

Zdroj: www.obydleni.cz

Příspěvek do diskuze
:
:
:
Všechny položky jou povinné

Petr  (17.5.2012 13:36)

na obrázcích vířivky Villeroy Boch, mají v Praze prodejnu a zkušebnu kde je možné si vyzkoušet tuto vířivku virivka-sauna.cz


Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x