Vše o bazénech,
aneb odborníkem na bazény snadno a rychle

Naše tipy

 

Odolné zastřešení bazénů od Albixonu, bazénového specialisty č. 1 v ČR.

Bazény - Marimex za nízké ceny, široká nabídka a doprava zdarma.

Kvalitní bazény na každou zahradu

 Pořiďte si bazén z jedinčného vysoce odolného materiálu Abistone

Doporučujeme

Kvalitní a levné bazény a příslušenství

Prodej saun pro Vaši dokonalou relaxaci

Kvalitní a luxusní vířivky od Artesian Spas.

Zastřešení bazénů

 
Vířivky a sauny

Komfort sauny jako součást bydlení

Komfort sauny jako součást bydlení

Se vzrůstajícím zájmem o zdravý životní styl a potřeby relaxace – související s větším pracovním vytížením a životním tempem vůbec, zažívají svoji obrodu také sauny. Pravidelné sanování zlepšuje prokrvení, aktivuje metabolizmus a podporuje imunitní systém. Je ideální pro celkové pročištění a detoxikaci organismu, pomáhá při prevenci infekčních onemocnění a otužování. Prokazatelně pozitivně působí na vysoký krevní tlak a podporuje zdravý spánek.

Saunu samozřejmě můžeme navštěvovat ve veřejných lázních nebo krytém bazénu, tento malý luxus si ale bez astronomických nákladů můžeme pořídit i domů. Představa odstrčeného saunového domku v koutě zahrady je ovšem zcela mylná. Jednak není pro naše podmínky právě typická, zadruhé – upřímně řečeno – není ani příliš praktická. Elegantním řešením je vestavěná sauna v prostorách domu nebo přímo koupelny

 

Nabídka výrobců nabízí řešení pro omezené domovní prostory – saunu je možné vestavět například do suterénních prostorů, pod schody, do prázdného výklenku a podobně, nebo ji integrovat přímo do prostředí koupelny. Saunové interiéry jsou vyráběny výhradně ze dřeva odolného proti štěpení a neobsahujícího pryskyřici (např. Abachi), vnější design vestavěné sauny je potom variabilní – odpovídající požadavkům investora. Saunová kabina může být obložena dřevem stejně jako keramickými obklady v požadovaném barevném odstínu i designu. Není problém sladit saunu s koupelnovou sanitou, nábytkem, sprchovými doplňky i armaturami. Samotná technologie saunování pak v různých programech a komponentech nabízí kombinace suché a vlhké péče, parních koupelí, infračerveného záření, doplňkových aromaterapií, regulace teploty a vlhkosti a třeba i barevného osvětlení a hudební reprodukce. Samotné zdraví prospěšné saunování se pak v přívětivé domácí atmosféře může stát doslova požitkem – jakýmsi rituálem věnovaným péči o tělo i ducha.

Zdroj: www.villeroy-boch.com, www.obydleni.cz

Příspěvek do diskuze
:
:
:
Všechny položky jou povinné

Petr  (17.5.2012 13:38)

opět na obrázcích luxusní sauny od Villeroy Boch, nabízí unikátní možnost sauny, infrakabiny a "páry", mají prodejnu na Strakonické v Praze virivka-sauna.cz


Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x