Vše o bazénech,
aneb odborníkem na bazény snadno a rychle

Naše tipy

 

Odolné zastřešení bazénů od Albixonu, bazénového specialisty č. 1 v ČR.

Bazény - Marimex za nízké ceny, široká nabídka a doprava zdarma.

Kvalitní bazény na každou zahradu

 Pořiďte si bazén z jedinčného vysoce odolného materiálu Abistone

Doporučujeme

Kvalitní a levné bazény a příslušenství

Prodej saun pro Vaši dokonalou relaxaci

Kvalitní a luxusní vířivky od Artesian Spas.

Zastřešení bazénů

 
O bazénech

Kolik má stát kamera do auta?

Autokamery se prodávají v několika cenových kategoriích, z nichž každý nabízí něco jiného. Pro rozhodnutí o nejvhodnější kameře do auta je dobré podívat se na odlišnosti a zároveň si udělat představu, co vlastně od autokamery očekáváme.

 

Za tisícovku

Kolem tisíce korun už je možné pořídit do auta plnohodnotnou kameru s velmi přijatelným záznamem ve dne, téměř vždy odprůměrným v noci. Obvykle je možné použít paměťovou kartu s kapacitou 32 GB, která vystačí asi na pět hodin, poté se nejstarší soubory postupně začnou mazat, aby uvolnily místo novým. Už v základní výbavě je G senzor, aktivující nahrávání po nárazu. Je vhodné pořizovat novější modely autokamer, mají lepší kvalitu videa.

Za dva až tři tisíce

Nejoblíbenější cenový segment kamer do auta nabízí kvalitní záznam včetně technologie WDR pro noční nahrávání, 64 nebo i více prostoru pro záznam, tedy už deset hodin, někdy už i GPS a různé funkce jako parkovací režim, asistenční možnosti, WiFi připojení. Optika je často skleněná, snímač a procesor kvalitnější, díky tomu i výsledné video. Protože nejvíce prodejů se odehrává v tomto sementu, recenze kamer do auta jsou před rozhodnutím o konkrétním modelu nejdůležitější.

Za čtyři a více tisíc

Přístroj za tuto cenu může mít nejen velmi kvalitní prvky, ale také připojitelnou  kameru pro sledování aktivity za vozem, velkou kapacitu paměti a nadstandardní funkce. Video v rozlišení 4K začíná být standardem, spolu s vysokou kvalitou videa ve všech podmínkách. Často se s vyšší cenou autokamery pojí i nadstandardní design, vhodný do drahých vozů.

Jak se tedy rozhodnout

Hlavní je mít autokameru, i levná zachytí průběh nehody a zjednoduší situaci všem zúčastněným. Pro sváteční řidiče nemusí být drahá, pro každodenní využití je třeba zvážit kvalitu jejího zpracování a kapacitu paměti. Nejdražší kamery do auta už se tolik neliší od středního cenového segmentu, jde spíše o luxusní variantu.

 

Příspěvek do diskuze
:
:
:
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x