Vše o bazénech,
aneb odborníkem na bazény snadno a rychle

Naše tipy

 

Odolné zastřešení bazénů od Albixonu, bazénového specialisty č. 1 v ČR.

Bazény - Marimex za nízké ceny, široká nabídka a doprava zdarma.

Kvalitní bazény na každou zahradu

 Pořiďte si bazén z jedinčného vysoce odolného materiálu Abistone

Doporučujeme

Kvalitní a levné bazény a příslušenství

Prodej saun pro Vaši dokonalou relaxaci

Kvalitní a luxusní vířivky od Artesian Spas.

Zastřešení bazénů

 
Bazény

Do vířivky v létě, v zimě aneb malé SPA na zahradě či balkóně jsou stále populárnější

Do vířivky v létě, v zimě aneb malé SPA na zahradě či balkóně jsou stále populárnější
Obliba vířivek, masážních bazénů a domácích spa v poslední době prudce roste. Představa, že se kdykoli, ať už v horkém létě či zasněžené zimě, můžeme položit do příjemně teplé vody a nechat se masírovat vodním proudem, je jistě lákavá.

Jak vybírat?

 
Vybírat můžeme ze široké nabídky wellness bazénů. Základ tvoří akrylátová skořepina vytvarovaná do všech možných podob, velikostí a s různým rozmístěním trysek. Velikost bychom měli přizpůsobit počtu členů rodiny. Nepředpokládá se, že by se vždy celá rodina koupala současně, ale o to více oceníme prostor při koupeli ve dvou. Mnohem lépe si odpočinek ve vířivce užijeme, můžeme-li občas změnit polohu a trochu se protáhnout.
  

V zimě do nekryté vířivky? Proč ne!

 
Vířivku je možné užívat celoročně. Koluje v ní voda, která je za pomocí termostatu dohřívána na požadovanou teplotu. Ta by neměla klesnout pod 37 stupňů Celsia. Vířivku je nejvhodnější umístit na místo, které nám poskytuje krásný výhled a zároveň dostatek soukromí. V době, kdy není vířivka využívána, se zavře tzv. termokrytem, který brání úniku tepla i vniknutí nečistot.
 

Zdroj: www.Svet-Bydleni.cz

Příspěvek do diskuze
:
:
:
Všechny položky jou povinné

Jiří  (25.4.2013 8:01)

Záleží na typu vířivky a jejím umístění. Pakliže je dobře izolovaná, má dobrý vrchní termokryt tak měsíčně vychází náklady za alektřinu cca 800 Kč. Pakliže je krytá zastřešením, pak náklady mohou klesnout až o cca deset procent. My jsme ji měřili na naší nejnakupovanější vířivce http://www.supervirivky.cz/cz/virive-bazeny/virivky/

Jinak oheldně zazimování a nákladů na zimní provoz vířivky, máme připraveno několik článků na www.centrumalexa.cz

saša  (11.9.2012 13:53)

Kolik elektrické energie spotřebuje kvalitní vířivka pro dva za měsíc když stojí venku a kolik ,když je vinteriéru ? Děkuji za odpověď. S.

David  (17.5.2012 13:41)

je třeba vysát vodním vysavačem všechnu vodu z trubek a hadic, rozdělat příruby na motorech a vše vypustit. ideální vyšroubovat regulovatelné trysky, vytřít do sucha a zabalit s přikrytým termokrytem folií a tím jí zakonzervovat na celou zimu. více na webu EuroWells spa-virivky.cz

jelínek  (1.11.2009 18:56)

když vypustím viřivku jak ji zazimovat dekuji


Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x