Vše o bazénech,
aneb odborníkem na bazény snadno a rychle

Naše tipy

 

Odolné zastřešení bazénů od Albixonu, bazénového specialisty č. 1 v ČR.

Bazény - Marimex za nízké ceny, široká nabídka a doprava zdarma.

Kvalitní bazény na každou zahradu

 Pořiďte si bazén z jedinčného vysoce odolného materiálu Abistone

Doporučujeme

Kvalitní a levné bazény a příslušenství

Prodej saun pro Vaši dokonalou relaxaci

Kvalitní a luxusní vířivky od Artesian Spas.

Zastřešení bazénů

 
O bazénech

Nadzemní bazény

Nadzemní bazény

V obchodních domech mají teď po Vánocích velké výprodeje všeho možného zboží a to s velkými slevami. A jedno ze zboží, které jde vyloženě na dračku, jsou nadzemní bazény. Je totiž výhodné koupit si ho teď a ne v sezoně a to kvůli penězům. Navíc výběr bazénů je stejně velký ve všech ročních obdobích.

Nadzemní bazény na zahradu jsou skvělé, pokud nechcete kopat díru do země a udělat si klasický bazén se vším všady. Navíc mají také dost velkou životnost a v zimě je jednoduše vypustíte, vyfouknete a strčíte na půdu, kde nebudou nikomu překážet. Jediné, co potřebujete k takovému bazénu, je nějaká plachta, aby Vám nepadala špína do vody, a filtr, který případné nečistoty odstraní. Samozřejmě si k němu můžete koupit i jiné věci, ale to už jsou pak spíše vymoženosti. Existují ale i jiné nafukovací bazénky a to bazény pro děti neboli brouzdaliště. Ty jsou totiž pro děti mnohem bezpečnější – všude tu dosáhnou na dno a nehrozí tak utopení, jakmile byste z dětí zpustily oči. Prckové se ve vodě skvěle vyblbnou a navíc se osvěží při horkém počasí. A vy si například mezitím můžete vlézt do svého normálního nafukovacího bazénu. Další možnost je udělat nějakou party v plavkách s nápoji, kterou všichni ocení. Jsou dodávány ve všech možných velikostech – záleží na tom, jak velkou máte zahradu a kolik místa chcete, aby Vám bazén zabíral. Seženete bazén jak s hloubkou pouhých 40 cm až po pořádné bazény, ve kterých se nejen osvěžíte, ale i si zaplavete, což je nepochybně dobré na kondičku. Obzvláště v létě, kdy se všichni ládujeme zmrzlinami.

Bazény jsou podle mě nedílnou součástí rodinných domků. Jsou snadné na údržbu a jen tak něco je nezničí. A pokud by se náhodou stalo, že Vám nějaká kočka bazén propíchne, existují speciální lepidla, která Vám bazén opraví, aby z něj neunikal vzduch a navíc bude vypadat jako nový.

Příspěvek do diskuze
:
:
:
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x