Požadovaný text nenalezen. O bazénech - PR články -
Vše o bazénech,
aneb odborníkem na bazény snadno a rychle

Naše tipy

 

Odolné zastřešení bazénů od Albixonu, bazénového specialisty č. 1 v ČR.

Bazény - Marimex za nízké ceny, široká nabídka a doprava zdarma.

Kvalitní bazény na každou zahradu

 Pořiďte si bazén z jedinčného vysoce odolného materiálu Abistone

Doporučujeme

Kvalitní a levné bazény a příslušenství

Prodej saun pro Vaši dokonalou relaxaci

Kvalitní a luxusní vířivky od Artesian Spas.

Zastřešení bazénů

 

O bazénech

indoor-pool-600

20.8.2019Domácí bazén

Považujete plavání za nejoblíbenější koníček, ale nemáte čas chodit neustále do bazénu? Pokud totiž chodíte po celý rok, mohou se návštěvy plaveckého bazénu prodražit. V takovém případě je na místě uvažovat o vlastním domácím bazénu, ideální možnosti, jak se zdokonalovat a zůstat v kondici.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Výběr bazénu na zahradu nemusí být těžký

Horké letní odpoledne na vaší zahradě vám může zpříjemnit ochlazení ve vlastním bazénu. Ocení jej také děti, které se mohou vydovádět bez nutnosti návštěvy přeplněného koupaliště. A vy budete mít své ratolesti neustále pod dohledem.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Zastřešení bazénů Alupol

Nabízíme kvalitní zastřešení bazénů. Jaké jsou výhody zastřešení bazénu? Koupací sezóna se Vám prodlouží o několik měsíců, můžete se koupat v bazénu i v nepříznivém počasí. Chrání Váš bazén před nečistotami a tím šetří Vaše peníze i čas potřebný na údržbu vody.Vlivem sluneční energie a skleníkovému efektu se voda v bazénu rychleji ohřeje a výrazně se zvýší její teplota oproti bazénu bez zastřešení.Chrání Vaše děti a domácí mazlíčky před pádem do bazénu.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Je čas zazimovat bazény

Stejně jako zahradní techniku, i bazény je na konci podzimu potřeba připravit na dlouhé zimní měsíce, tedy zazimovat.

Správný čas je před příchodem prvních mrazíků, kdy se teplota bazénové vody ustálí mezi 10 a 15 °C. Pokud začnete při vyšších teplotách, hrozí přemnožení mikroorganismů, řas a plísní. Kdyby se vám stalo, že voda zezelenala, je ji ještě před zazimováním bazénu třeba řádně vyčistit.

Detail DISKUTOVAT (2 příspěvků)

Nadzemní bazény

V obchodních domech mají teď po Vánocích velké výprodeje všeho možného zboží a to s velkými slevami. A jedno ze zboží, které jde vyloženě na dračku, jsou nadzemní bazény. Je totiž výhodné koupit si ho teď a ne v sezoně a to kvůli penězům. Navíc výběr bazénů je stejně velký ve všech ročních obdobích.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

USSPA - český výrobce spa

Rodinná společnost USSPA, s.r.o. je lídrem českého trhu spa již řadu let. USSPA je největší specializovanou firmou svého oboru nabízející ucelený sortiment rodinných i komerčních vířivek.

Detail DISKUTOVAT (1 příspěvků)

Autokamery se prodávají v několika cenových kategoriích, z nichž každý nabízí něco jiného. Pro rozhodnutí o nejvhodnější kameře do auta je dobré podívat se na odlišnosti a zároveň si udělat představu, co vlastně od autokamery očekáváme.

 

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x