Vše o bazénech,
aneb odborníkem na bazény snadno a rychle

Naše tipy

 

Odolné zastřešení bazénů od Albixonu, bazénového specialisty č. 1 v ČR.

Bazény - Marimex za nízké ceny, široká nabídka a doprava zdarma.

Kvalitní bazény na každou zahradu

 Pořiďte si bazén z jedinčného vysoce odolného materiálu Abistone

Doporučujeme

Kvalitní a levné bazény a příslušenství

Prodej saun pro Vaši dokonalou relaxaci

Kvalitní a luxusní vířivky od Artesian Spas.

Zastřešení bazénů

 
O bazénech

Domácí bazén

indoor-pool-600

Považujete plavání za nejoblíbenější koníček, ale nemáte čas chodit neustále do bazénu? Pokud totiž chodíte po celý rok, mohou se návštěvy plaveckého bazénu prodražit. V takovém případě je na místě uvažovat o vlastním domácím bazénu, ideální možnosti, jak se zdokonalovat a zůstat v kondici.

Domácí bazény pro plavce aneb v čem spočívá trik?

Možná vás zajímá, v čem spočívají vnitřní bazény pro plavce, že si je zkušení, amatéři i profesionálové chválí? Trik je jednoduchý, jedná se o bazény, ve kterých můžete trénovat po celý rok. Kromě toho nemusí být příliš dlouhý, abyste si v něm skutečně dobře zaplavali. Sdělíme vám, proč tomu tak je.

Základní trik se skrývá v protiproudu. Domácí bazény pro plavce jsou vybaveny speciálními tryskami, které vám umožňují trénovat i v menších bazénech bez toho, aniž byste doplavali na konec. Podle náročnosti si snadno nastavíte počet trysek, které mají být v pohybu. Jestliže vám tedy nestačí dvě nebo čtyři trysky, lze režim u kvalitních bazénů přepnout bez problémů na šest trysek.

Sezónu můžete mít i v zimě

Sezónu vám může prodloužit kvalitní zastřešení. Zastřešení bazénu pro plavce vám neumožní pouze koupel v zimě, ale také i v dešti. To je obrovskou výhodou, kterou jistě ocení každý zkušený plavec. Vaše svaly tak zůstanou v teple a vy se můžete poté plně věnovat plavání. Jakmile bude nádherný den plný sluníčka, lze zastřešení zase stáhnout na boční stranu a tím pustit trochu více světla na samotný bazén.

O celoroční koupání se vám ovšem nepostará čistě jen zastřešení bazénu. Další skvělou metodou je využití tepelného čerpadla. Vodu tak budete mít teplou po celou dobu svého výkonu. Záleží na vás, zda vám postačí 30 nebo naopak 38°C. Ne každý plavec dává přednost studené vodě.

Příspěvek do diskuze
:
:
:
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x