Vše o bazénech,
aneb odborníkem na bazény snadno a rychle

Naše tipy

 

Odolné zastřešení bazénů od Albixonu, bazénového specialisty č. 1 v ČR.

Bazény - Marimex za nízké ceny, široká nabídka a doprava zdarma.

Kvalitní bazény na každou zahradu

 Pořiďte si bazén z jedinčného vysoce odolného materiálu Abistone

Doporučujeme

Kvalitní a levné bazény a příslušenství

Prodej saun pro Vaši dokonalou relaxaci

Kvalitní a luxusní vířivky od Artesian Spas.

Zastřešení bazénů

 
Venkovní bazény

Správný výběr bazénu je základ úspěchu!

Správný výběr bazénu je základ úspěchu!
I přesto, že mrazy o sobě ještě občas dávají pořádně vědět, chvíle pro plánování výstavby bazénu už je tu! Zájemci o koupi bazénu by rozhodně neměli otálet.
První úvahy by měly směřovat k tvaru a velikosti požadovaného bazénu, a to pochopitelně s přihlédnutím na typ a rozlehlost pozemku. U tvaru bazénu to je pouze na nás, jaký si budeme přát. Díky moderní technologii „ztraceného bednění“ je totiž ponechána zákazníkovi naprostá volnost. 


Optimální tvar a velikost


Patříte-li do skupiny zákazníků, kteří chtějí ušetřit, zaměřte se spíše na obdélníkový tvar. Hodí se i pro plavce a navíc jeho případné zastřešení bude rozhodně nejmenší finanční zátěží pro vaši peněženku. V současné době je nejoblíbenějším tvarem tzv. ledvinka. Snad proto, že dokáže dodat zahradě úplně jiný výraz. Jste-li vlastníkem menšího či atypického pozemku, bude lepší vybrat si individuální tvar na míru.
Za předpokladu, že bazén bude sloužit pouze k rodinnému koupání, počítejte s minimální velikostí 6 krát 3 metry. Společně s protiproudem postačí pro kondiční plavání 2,5 krát 4,5 metrů. Z hlediska hloubky neplánujte méně než jeden metr. Myslete na to, že ideální hloubka pro plavání dospělé osoby je od 1,2 metru.

  

Výběr firmy až na prvním místě


Je dobré si nejprve zmapovat terén v oblasti firem, které se zabývají výrobou, dodávkou a montáží bazénů. K tomu skvěle poslouží internet. Nezapomeňte, že to nejdražší nemusí vždy znamenat nejkvalitnější. Znáte-li někoho, kdo již bazén stavěl, zeptejte se na jeho názor.
Když už se konkrétní firma rýsuje, zjistěte si, zda nabízená cena zahrnuje i kompletní dodávku na klíč a zda zahrnuje také vybavení, abyste nakonec nebyli nemile překvapeni. To vše ale ještě před podepsáním smlouvy. Zeptejte se také, jak dlouho bude výstavba trvat. Pro orientaci – výstavba zapuštěného železobetonového bazénu trvá obvykle 2 týdny, a to včetně zednických prací nebo zapojení filtrace atd.
 

 

Jde to i bez peněz!
Řada firem nabízí také prodej na splátky nebo rozložení platby, takže si jej mohou dovolit koupit i lidé s průměrným příjmem. 

 

Zdroj: www.Svet-Bydleni.cz

Příspěvek do diskuze
:
:
:
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x