Požadovaný text nenalezen. Venkovní bazény - Vybíráme bazén -
Vše o bazénech,
aneb odborníkem na bazény snadno a rychle

Naše tipy

 

Odolné zastřešení bazénů od Albixonu, bazénového specialisty č. 1 v ČR.

Bazény - Marimex za nízké ceny, široká nabídka a doprava zdarma.

Kvalitní bazény na každou zahradu

 Pořiďte si bazén z jedinčného vysoce odolného materiálu Abistone

Doporučujeme

Kvalitní a levné bazény a příslušenství

Prodej saun pro Vaši dokonalou relaxaci

Kvalitní a luxusní vířivky od Artesian Spas.

Zastřešení bazénů

 

Venkovní bazény

Splňte si sen, anebo o bazénech poprvé

Blíží se léto a mnozí obyvatelé rodinných domků řeší poměrně zásadní dilema – pořídit si vlastní bazén či ne? Stavba není nijak levnou záležitostí, proto by konečnému rozhodnutí mělo předcházet několik základních otázek.Kam bazén umístit, jaký typ vybrat, kdo a kdy ho bude využívat, kolik hodláme investovat a zda náš rozpočet nezatíží následné provozní náklady?

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Splňte si sen, aneb o bazénech podruhé

Ve městě a v satelitech bez přírodních vodních zdrojů se prakticky nelze bránit palčivým slunečním paprskům jinak, než návštěvou koupaliště. Zdaleka ne každý však touží po hromadných radovánkách a problémem může být i doprava. Řešením je tedy vlastní bazén.

Detail DISKUTOVAT (1 příspěvků)

Splňte si sen, aneb o bazénech potřetí

Představy o trávení volného času může doplnit právě relaxace u bazénu. Jinak řečeno, vybudování vlastní vodní oázy už dávno neřeší pouze snobové nebo náruživí sportovci, ale všichni ti, kteří chtějí svému tělu dopřát zdravý pohyb a osvěžení.

Detail DISKUTOVAT (1 příspěvků)

Chcete vlastní bazén? Nevíte jaký a za kolik? Zajímá vás to?

V první části trojdílného seriálu o bazénech se zaměříme na samonosné konstrukce, zhodnotíme náročnost stavby, údržbu, a samozřejmě nezapomeneme na to nejdůležitější , na finanční náklady, životnost a celkové zhodnocení kladů i záporů. O tom, který z typů bazénu vám bude vyhovovat už rozhodujete sami.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Bazény „pod úrovní“

Co obnáší postavit zapuštěný bazén si umí představit jen ten, kdo má realizaci již za sebou. Jiní o bazénu teprve uvažují a právě jim je určeno pokračování seriálu o bazénech. Dozvíte se, jak jsou různé typy pracné, jak dlouho trvá stavba i jak se v bazénu budete dlouho koupat.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Sečteno a podtrženo: všechna pro a proti

Sumář o výhodách či nevýhodách jednotlivých typů bazénů je konečnou bilancí v přehledu typů bazénů podle stavební i finanční náročnosti, kdy jeden jediný údaj může vyvážit či úplně zatratit váš záměr postavit si vysněný bazén. Důležité je vědět kam bazén postavíme, jak často jej využijeme a kolik času jsme ochotni věnovat údržbě provozu.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Skočte tam po hlavě aneb 8 rad, jak vybrat bazén

Léto znamená úmorné vedro, propocená trička a únavu. Anebo taky odpočinek v bazénu. Přinášíme návod, jak postupovat, abyste nezůstali na suchu...

Detail DISKUTOVAT (4 příspěvků)

Správný výběr bazénu je základ úspěchu!
I přesto, že mrazy o sobě ještě občas dávají pořádně vědět, chvíle pro plánování výstavby bazénu už je tu! Zájemci o koupi bazénu by rozhodně neměli otálet.

Detail DISKUTOVAT (2 příspěvků)

Kde a jak by umístili bazén ve staré Číně?

Již dávno předtím, než fyzikové 20.století definovali kvantovou teorii a objevili zákony nezničitelnosti hmoty a její přeměny v energii, žili ve staré Číně mudrcové, kteří pouhým pozorováním přírody odhalili základní principy proudění energie v živé i neživé přírodě, včetně postupů, jak ji ovlivnit a vyladit ve vztahu k životu lidí. Úkolem  Feng-shui  je mimo jiné také harmonizovat protichůdné síly v jakémkoliv prostoru našeho domova či pracoviště. Jako doslovný i symbolický zdroj života je klíčovým prvkem ve feng – shui voda. Vodě  a jejímu použití jako nápravného prostředku je třeba zvlášť dobře porozumět

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Bazény lákají ke koupání i tvarem

Mít vlastní zahradní bazén je pro mnohé z nás snem, který ale není nesplnitelný. Pokud ovšem sníte o amébovité nádrži s ostrůvkem pro palmu uprostřed, měli byste to ještě zvážit. Ne každý tvar je totiž ideální pro plavání i pro samotný provoz bazénu.

Detail DISKUTOVAT (2 příspěvků)

Malá exkurze do světa bazénů

Bazény jsou stále oblíbenější součástí našich zahrad i interiérů. U většiny novostaveb dnes zahlédnete třpytivě modré vodní plochy, logický důsledek stále se zvyšující životní úrovně, ale i potřeby zdravého životního stylu. Vždyť plavání patří k lékaři nejdoporučovanějším sportům i k vyhledávané relaxaci. Jak na to, chcete-li si i vy zaplavat, kdykoli máte čas a náladu, bez zbytečného cestování a v intimním prostředí svého domova? Můžeme vám poskytnout několik stručných rad a informací.

Detail DISKUTOVAT (1 příspěvků)

Laminátové bazény

Pokud při rozhodování o materiálu, ze kterého by měl být váš nový bazén, zvolíte sklolaminát, máte příležitost získat za dostupnou cenu bazén, který umožňuje rychlou a snadnou montáž, snadno se udržuje, má vysokou mechanickou a chemickou odolnost i vysokou životnost.

Detail DISKUTOVAT (2 příspěvků)

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x